FoodBugs

Odżywka białkowa

Białko ze świerszczy jest bardziej pożywne niż serwatka i daje najlepsze uczucie w żołądku. Stanowi dobrą alternatywę zarówno dla białek zwierzęcych, jak i roślinnych. Wspiera wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. 

Odżywki białkowe

Odżywki bogate w białko bez serwatki

Sięgając po odżywki białkowe dla sportowców nie warto iść na kompromisy. W naszym sklepie znajdziesz odżywki białkowe bez serwatki przygotowane na bazie mąki ze świerszczy i mąki z grochu. Trudno wyobrazić sobie lepszą kompozycję sięgając po odżywki. Białko grochu i świerszczy jest łatwo przyswajalne, a w dodatku stanowi aż 70% produktu dostarczając mięśniom niezbędny budulec i zapewniając błyskawiczną regenerację po treningu. Produkty dostępne w tej kategorii to odżywki białkowe bez serwatki, co stanowi atut z punktu widzenia wielu osób ściśle przestrzegających określonej diety.

Odżywki białkowe zachwycające naturalnym smakiem

Nasze produkty udowadniają, że odżywki białkowe mogą być nie tylko skuteczne, ale również gwarantować bardzo przyjemne doznania smakowe. Te naturalne odżywki białkowe dla sportowców zachęcają prawdziwym smakiem czekolady. Co ważne, produkty nie posiadają dodatku cukru!

Odżywki białkowe dla sportowców – zalety

  • aż 70% czystego białka;
  • dobrze przyswajalne białko bez serwatki;
  • brak cukru i zbędnych dodatków;
  • w pełni naturalny smak;
  • składniki pochodzące ze zrównoważonych upraw i hodowli.

Zobacz odżywki białkowe z owadów jadalnych oraz wiele innych produktów na sklepie!

 

Odżywki białkowe – nowe źródło białka

Jeszcze do niedawna nie do pomyślenia było to, aby ogólnodostępne odżywki białkowe powstawały z robaków. Obecnie jest to coraz powszechniejsza opcja, która na dodatek ma naprawdę sporo zalet i korzystny wpływ na zdrowie. Jeśli masz opory przed zjedzeniem całego robaka, a chcesz zobaczyć, jak zareaguje twój organizm i jak to wpłynie na twoje samopoczucie, spróbuj go w postaci sproszkowanej. Odżywki białkowe to produkt, po który sięgnąć można podczas treningów, jak i na co dzień, gdy chce się dostarczać organizmowi dobrej jakości, łatwo przyswajalne białko. To doskonała alternatywa dla białka zwierzęcego, jak i roślinnego.

Odżywki białkowe z robaków – ciekawe warianty smakowe

Wielu naszych klientów, szukając dla siebie najlepszej odżywki białkowej, zwraca uwagę właśnie na jej smak. To z tego powodu oferowane przez nas odżywki białkowe z robaków dostępne są, chociażby w wariancie czekoladowym. Czekoladowe białko ze świerszczy ma bardzo naturalny smak, bez żadnych chemicznych dodatków i wzmacniaczy. Nie ma w nim glutenu, nabiału, laktozy, ani cukru. Białko, które wykonane zostało ze świerszczy, jest pożywniejsze, niż serwatka, a do tego dobrze się trawi. Z wymienionych względów może stanowić świetną alternatywę dla osób z nietolerancją laktozy.

Kiedy sprawdzi się odżywka białkowa z robaków?

Po odżywki białkowe najczęściej sięgają sportowcy oraz wszystkie aktywne osoby, które na co dzień chodzą na siłownię lub trenują konkretną dyscyplinę sportową. Regularne przyjmowanie odżywki białkowej pozwala na przyspieszenie budowania masy mięśniowej oraz na prawidłową i szybszą regenerację. Jak dowodzą wykonane badania i obserwacje, odżywka białkowa z robaków ma równie korzystne działanie, co jej klasyczna wersja. Dostępne w naszej ofercie odżywki białkowe wykonane są bez użycia serwatki, na bazie mąki ze świerszczy i mąki z grochu.

Odżywki białkowe z robaków – produkt przyszłości

Odżywki białkowe z robaków mogą być odpowiedzią na wiele problemów współczesnego świata. Na przykład na kwestie związane z głodem. Jedzenie, w tym mięso zwierząt jest coraz droższe i nie każdy może sobie na nie pozwolić. Alternatywą stają się produkty wykonane z robaków. Ze względu na dużą zawartość białka są one bardzo sycące i odżywcze. Odżywka białkowa z robaków na pewno dostarczy energii nawet do wymagającego treningu, a po jego zakończeniu wzmocni mięśnie i sprawi, że szybciej się one zregenerują. Warto jej spróbować, zwłaszcza że dostępna jest w tak smakowitych wariantach smakowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl