Odżywka białkowa

Białko ze świerszczy jest bardziej pożywne niż serwatka i daje najlepsze uczucie w żołądku. Stanowi dobrą alternatywę zarówno dla białek zwierzęcych, jak i roślinnych. Wspiera wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. 

Odżywki białkowe z robaków

Odżywki bogate w białko bez serwatki

Sięgając po odżywki białkowe dla sportowców nie warto iść na kompromisy. W naszym sklepie znajdziesz odżywki białkowe bez serwatki przygotowane na bazie mąki ze świerszczy i mąki z grochu. Trudno wyobrazić sobie lepszą kompozycję sięgając po odżywki. Białko grochu i świerszczy jest łatwo przyswajalne, a w dodatku stanowi aż 70% produktu dostarczając mięśniom niezbędny budulec i zapewniając błyskawiczną regenerację po treningu. Produkty dostępne w tej kategorii to odżywki białkowe bez serwatki, co stanowi atut z punktu widzenia wielu osób ściśle przestrzegających określonej diety.

Odżywki białkowe zachwycające naturalnym smakiem

Nasze produkty udowadniają, że odżywki białkowe mogą być nie tylko skuteczne, ale również gwarantować bardzo przyjemne doznania smakowe. Te naturalne odżywki białkowe dla sportowców zachęcają prawdziwym smakiem czekolady. Co ważne, produkty nie posiadają dodatku cukru!

Odżywki białkowe dla sportowców – zalety

  • aż 70% czystego białka;
  • dobrze przyswajalne białko bez serwatki;
  • brak cukru i zbędnych dodatków;
  • w pełni naturalny smak;
  • składniki pochodzące ze zrównoważonych upraw i hodowli.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl