FoodBugs
O Nas

foodbugs-swierszcze-sklep

 

Poznaj nas bliżej

Gdy ktoś pyta nas czym zajmuje się FoodBugs to odpowiadamy: wszystkim co jest związane z owadami jadalnymi. Ich niezwykle szybko rosnąca popularność na zachodzie, jest początkiem dobrej zmiany w nawykach żywieniowych populacji, dla której ważne są losy naszej planety. Od teraz produkty spożywcze z owadów są dostępne również w Polsce na szeroką skalę. Nasz docelowy kanał dotarcia do naszych klientów to sklep internetowy, gdzie realizujemy zamówienia indywidualne. Jednak poza tym zajmujemy się też hurtem oraz dystrybucją zagranicznych produktów.

Nasza misja

Jako FoodBugs chcemy oferować innowacyjne produkty, które będą wartościowe dla naszych klientów pod kątem wartości odżywczych, a zarazem przyjazne dla planety. Naszą Misją jest popularyzacja żywności bazującej na owadach i zbudowanie świadomości wśród społeczeństwa o korzyściach płynących z włączania ich do codziennej diety.

Współpraca biznesowa

Jeśli jesteś zaineresowany współpracą B2B, potrzebujesz większej ilości naszych produktów lub masz inny pomysł na nawiązanie z nami współpracy, napisz pod adres - kontakt@foodbugs.pl

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl